O naszej firmie

Historia powstania firmy.

onas fly bielsko

O nas

Firma powstała początkiem 2011 roku z powodu wydzielenia Działu Technicznego z Aeroklubu Bielsko – Bialskiego. Tym samym jest kontynuacją działalności „Warsztatu Sprzętu i Osprzętu” oraz Organizacji CAMO prowadzonych przez Aeroklub Bielsko-Bialski.
W czerwcu 2011 roku po pozytywnym przejściu audytów na zgodność z europejskimi standardami przeprowadzonych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego otrzymaliśmy certyfikaty: Organizacji Obsługowej Part M/F o numerze PL.MF.044 oraz Organizacji CAMO o numerze PL.MG.070.

Początkiem 2013 postanowiliśmy podnieść standardy świadczonych usług w organizacji obsługowej i rozpoczęliśmy starania o uzyskanie certyfikatu organizacji obsługowej wg przepisów PART 145. Certyfikację prowadzoną przez Urząd Lotnictwa Cywilnego zakończyliśmy pozytywnie w lipcu 2013 roku otrzymując certyfikat o nr PL.145.083.
Posiadamy bardzo duże doświadczenie w obsłudze statków powietrznych. Nasza kadra techniczna składa się z licencjonowanych mechaników lotniczych z wieloletnią praktyką. Dodatkowo dzięki regularnej praktyce, szkoleniom wewnętrznym i studiowaniu dokumentacji utrzymujemy wysoki poziom umiejętności i wiedzy oraz stale zwiększamy swoje doświadczenie.